you-tube kanaal
zeesterndepanne



 
 

Home


Welkom op de website van onze turnclub !





______________________________________________________________________________________________________
 
 Ook volgend seizoen mogen we in competitie aantreden....
Voor de nieuwsgierigen en verbaasden...
 
We behaalden het nieuwe gymfed kwaliteitslabel Q4GYM !
 
Dank aan het vele werk door Hugo en Hilde!!
 
 
 
 ______________________________________________________________________________________________________
 
 
 
 
 
 
tot vrijdag, zaterdag of zondag???
 
een voorproefje....? foto's deel 2 (repetitie dinsdag-avond)
 
foto's  generale deel 1
 
 
 
zondag (enkele)
 
TURNSHOW VIDEO !!!

Beste

Dit jaar konden we opnieuw genieten van een schitterende turnshow.
Vrijdagavond werd de volledige show gefilmd van op het balkon.
Wie interesse heeft in die bestanden (totaalongeveer6GB), kan toegang krijgen door te mailen naar Zeestern@immaculatainstituut.be graag met vermelding van de naam van je gymnast en de groep.

mvg Hilde


 
 
______________________________________________________________________________________________________
 
 
(wedstrijd)kalender volgend seizoen: INSCHRIJVING en kalender!
 
______________________________________________________________________________________________________
 
 BELGISCH KAMPIOENSCHAP:
in het weekend van 3 en 4 mei zouden Ines, Aloysi en Josefien van onze A-formatie11-16 strijden in het BK ACRO:
HELAAS, wegens kwetsuur bij Ines, geen BK.
Toevallig is de eerste reserve ook een trio uit onze club: Tessa -Sophie-Suyin ! Veel succes!

We wensen veel beterschap en vlug herstel aan Ines en hopen je te kunnen zien op onze turnshow!
 
 
 
 
trio Ines-Josefien-Aloysi wordt vervangen door trio Tessa-Sophie-Suyin





resultaten:
BK2014_ResultatenA11-16.pdf
 
 Een mooie 12de plaats op het belgsich kampioenschap voor TESSA-SUYIN-SOPHIE!
PROFICIAT!
 
 
______________________________________________________________________________________________________
 
 


VLAAMS KAMPIOENSCHAP:

I2-niveau :
* trio Eva-Margriet-Eline : 5de plaats
* trio Lise-Elle-Cecilah : 12de plaats

* duo Merel en Marie : 13de plaats

 
A niveau 11-16:
* trio Ines-Aloysi-Josefien : 10de plaats
* trio Justine-Céline-Lieke : 13de plaats
* trio TEssa-Suyin-Sophie : 14de plaats

A niveau 12-18:
* trio Inne-Ine-Luna: 7de plaats
* trio Oriana-Bo-Justien: 9de plaats
 
volledige resultaten
 
 
 
 
  ______________________________________________________________________________________________________
 
 
8 van onze 11 wedstrijdformaties wisten zich te plaatsen voor

het Vlaams kampioenschap:
 
op zo 30/03 in Breendonk: I2 niveau
trio EVA - ELINE - MARGRIET
trio LISE - ELLE - CECILIAH
duo MEREL - MARIE
 
op zo 6/04 in Mariakerke: A 11-16
trio ALOYSI - INES - JOSEFIEN
trio SUYIN - TESSA - SOPHIE
trio CELINE - LIEKE - JUSTINE

op za 5/04 (tempo en balans) en zo 6/04 (combined) in Mariakerke: A 12-18
trio LUNA - INNE - INE
trio BO - ORIANA - JUSTIEN
 
PROFICIAT MEISJES !!!
 
 
 
resultaten 3de voorronde in Niel:
Zeestern op PV 3 Niel.pdf
 
volledige resultaten:
I2 duo's: R PV3 2014-I2Duo-Open.pdf - I2 groepen: R PV3 2014-I2Groep-Open.pdf
 
______________________________________________________________________________________________________
 
 
 




officiŽle website MIAC 2014 : http://www.acroteam.org/miac14/

livestream (waarschijnlijk betalend) : http://www.acroteam.org/miac14/?page_id=188


resultaten
 
 
 
wedstrijd dag 1 : I2 - 11-16 - 12-18 - varia
 
________________________________________________________________________________________________________
 
 
 Westvlaams kampioenschap
ACRO in Eeklo (I en A-niveau)
 


WESTVLAAMS KAMPIOENEN A12-18

meisjes trio:
BO-JUSTIEN-ORIANA

meisjes paar:
LAURE en JANA


PV2_2014_Eeklo-A12-18-West-Vl.pdf

foto's
WESTVLAAMS KAMPIOEN I2

trio LISE-CECILAH-ELLE

zilver voor
trio EVA-ELINE-MARGRIET


foto's PV2 - I2

Resultaten2014-PV2Eeklo_I2-WVL.pdf


 

WESTVLAAMS KAMPIOEN A 11-16

trio JUSTINE-CELINE-LIEKE

zilver voor
trio Ines-Aloysi-Josefien


brons voor
trio Tessa-Suyin-Sophie

PV2_2014_Eeklo A11-16_open.pdf

foto's
 
 
_______________________________________________________________________________________________________
 
 

 
 

 

GOUD
ZILVER
BRONS
pluisjes 1
15
10
5
pluisjes 2
10
3
0
niveau 1
8
6
6
niveau 2
7
4
4
niveau 3
4
8
5
niveau 4
4
1
1
niveau 5
6
1
3
tumbling
4
3
2
 
 
_______________________________________________________________________________________________________
 
PV 1 Ajuniores 12- 18 :

Laure en Jana : 4de plaats (5 dlnrs)
Justien , Bo en Oriana : 7de plaats (15 dlnrs)
Inne , Luna en Ine : 9de plaats (15 dlnrs)
 
 foto's A 12-18: link
 
 
 
volledige resultaten zie wedstrijdformaties 2014
 
PV1 I2-niveau:
Duo's: (31 formaties)
Merel en Marie: 9de

groepen: (30 formaties)
Eva, Elien en Margriet: 4de
Lise, Elle en Ceciliah: 8ste
Elsie, Elise en Febe: 15de
Robine, Ellen en Ochien: 28ste
 
 
foto's I2 : link
 
PV1 A 11-16 (24 formaties)
Ines-Aloysi-Jodefien: 6de
Tessa, Suyin en Sophie: 13de

 ______________________________________________________________________________________________________
 
 
 
 
ZEESTERN TRIALS !!!

 
RESULTATEN ZATERDAG:
 FOTO's A 11-16 Zeestern-formaties in actie
zondag foto's I2 - A 12-18
rondom de trials 2014...
 
 
BEDANKT
aan alle medewerkers
voor, tijdens en na
de wedstrijd!
 
noteer nu ook alvast ...
 

 
BREVETTENDAG niveaugroepen 2014:
zaterdag 22 februari 2014
 
ZEESTERN TURNSHOW 2014:
vrijdag 23 mei 2014 (19.30u)
zaterdag 24 mei 2014 (19.30u)
zondag 25 mei 2014 (17.00u) 
 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
______________________________________________________________________________________________________